Forever

Forever to nowoczesna, rozpoznawalna marka, obejmująca szeroki zakres akcesoriów do smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Oferta obejmuje, m.in. ładowarki samochodowe i sieciowe, power banki, uchwyty samochodowe, szkło hartowane oraz głośniki Bluetooth. W celu łatwiejszej identyfikacji wydzieliliśmy 7 linii produktowych, każdą w innej kolorystyce. Wszystkie produkty sygnowane logo Forevera łączą niezawodność i trwałość, które udało się uzyskać dzięki dbałości o dobór najwyższej jakości materiałów i komponentów.

 • Energy Line

  Dzięki produktom z Energy Line raz na zawsze zapomnisz o problemie rozładowanego, smartfonu, tabletu czy nawigacji. W ofercie m.in. ładowarki samochodowe i sieciowe, baterie, power banki.

 • Music Line

  Music Line to nowoczesne słuchawki charakteryzujące się doskonałą jakością dźwięku i szeroką kolorystyką od klasycznych czerni po energetyzujące pomarańcze i czerwienie.

 • Active Line

  Active Line to seria gadżetów dla miłośników ruchu nierozstających się z telefonem w trakcie uprawiania sportu lub chcących korzystać w trakcie treningów z najnowszych technologii.

 • Fun Line

  Fun Line pokazuje, że akcesoria GSM nie muszą być nudne! Głośniki w kształcie zebry czy słuchawki – biedronki to niektóre produkty z serii nowatorskich i nietuzinkowych gadżetów.

 • Moto Line

  Produkty z serii Moto Line są idealne dla osób spędzających długie godziny za kółkiem. Akcesoria zwiększające bezpieczeństwo jazdy, poprawiające komfort podróży lub urozmaicające długą drogę.

 • Fashion Line

  Fashion Line to wszystko to, co przekracza przyjęte standardy i podąża nowymi ścieżkami. Oryginalność i niepowtarzalność to dwie cechy charakteryzujące produkty z tej serii.

 • Accessories Line

  Accessories Line pokazuje, że telefon to nie wszystko, że liczą się również dodatki. Zestawy Bluetooth, wodoodporne głośniki – cała seria gadżetów umożliwiających zabawę z telefonem.