YouTube: Latać każdy może

Na kanale Youtube obejrzymy krótki klip promujący naszego najnowszego drona Vortex! Przenieś się w świat widoczny z perspektywy lotu ptaka!

Szybki dron o opływowych kształtach doskonale nadaje się do wyczynowych lotów na otwartych przestrzeniach. Utrwal podniebne akrobacje za pomocą znajdującej się w zestawie kamery HD lub przymocuj własną używając dołączonego uchwytu do kamer sportowych.
Dron Vortex posiada wiele zaawansowanych funkcji. System stabilizacji lotu gwarantuje precyzyjne i stabilne sterowanie we wszystkich kierunkach. Za pomocą jednego przycisku dron obraca się o 360°, a podstawowe akrobacje typu pikowanie czy latanie na prawym lub lewym boku wykonuje z niezwykłą lekkością. Funkcja utrzymywania wysokości pozwala dronowi zachować stałą wysokość. Start drona odbywa się w dowolnym kierunku bez konieczności ustawiania urządzenia przodem lub tyłem względem pilota. Natomiast po aktywacji funkcji automatycznego powrotu dron zawraca do ostatniej bezpiecznej pozycji, nawet kilkanaście metrów! Do zestawu dołączona została kamera ze stabilizacją obrazu o rozdzielczości 2 MP, która nagrywa wideo w jakości HD 1280x720p, 30 fps bezpośrednio na telefon lub na kartę SD.