Mobile line

Przenośny wiatrak z wbudowaną baterią 2000 mAh i możliwością ładowania za pomoca kabla usb to idealne rozwiązanie podczas pracy przy komputerze w upalne dni. Dzięki trzy stopniowemu systemowi regulacji nadmuchu zawsze będziesz mógł dopasowac jego działanie do swoich potrzeb. Urządzenie działa na baterie Li-lon lub za pomocą dołączonego do zestawu kabla.

Wiatrak FAN-100 to idealne rozwiązanie podczas pracy przy komputerze w upalne dni. Dostarczy każdemu powiew świeżego, chłodnego powietrza. Urządzenie działa na baterie – 2 x AAA(brak w zestawie) lub za pomocą dołączonego do zestawu kabla.

Wiatrak to idelane rozwiązanie na upalne dni! Urządzenie dostarczy zimne powietrze podczas korzystania z komputera PC lub laptopa. Podłączenie odbywa się za pomocą portu USB.

Giętki statyw z uchwytem do telefonów i gwintem 1/4” do kamer oraz aparatów idealny dla pasjonatów fotografii. Kulkowe połączenie umożliwia dowolne ustawienie, skręcenie i wygięcie nóg, dzięki czemu TP-100 doskonale sprawdza się na nierównych powierzchniach, szczególnie wymagających zaczepienia lub obwiązania, np. na rurkach, gałęziach, płotach. Gumowe stopki zapewniają stabilność nawet na gładkiej i śliskiej powierzchni. Statyw jest wyposażony w uchwyt do telefonów oraz szybkozłączkę umożliwiającą szybki montaż i demontaż urządzenia.

Wielofunkcyjny uchwyt, kompatybilny z większością kamer sportowych. Może służyć również jako statyw lub selfie stick

Rozszerz pamięć telefonu!

Podłącz dodatkowe funkcjonalności.

Najwyższy poziom ochrony.

Niezawodne połączenie.

Śledź i lokalizuj przedmioty!

Rozwiązania dla wygodnych.

Nowe możliwości fotograficzne.

Ręce wolne od telefonu.

Szklana ochrona ekranu.